97
ofert
Wojciech Leszczyński

Licencja: 622

biuro@ursae.pl

602 612 210
602 612 210

zostaw wiadomość
14 061,10 zł/m2 cena: 1 100 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do sprzedaży, widne, dwustronne mieszkanie w budynku zlokalizowanym przy 
ulicy Wyspowej.

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, w budynku jest winda.
Na powierzchni 80m2 znajduje się: przestronny salon z aneksem kuchennym ok 40m2 i wyjściem na dużą loggię, dwie sypialnie ok 16 i 14m2 , łazienka z kabiną prysznicową oraz oddzielna toaleta.

W jednej z sypialni oraz w przedpokoju znajdują się pojemne szafy. Kuchnia z dużą ilością miejsca do przechowywania, w pełni wyposażona w sprzęt AGD.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MS-86208
Powierzchnia 78,23 m²
Powierzchnia użytkowa 78,23 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 10,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 3
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Technologia budowlana nowa cegła
Standard
Opłaty w czynszu CO, woda
Opłaty wg liczników CO, gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 4
Garaż garaż
Cena garażu 30 000 PLN
Stan lokalu Do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 1 300 PLN
Okna nowe PCV
Instalacje nowe
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Liczba tarasów 1
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Górczewska

Warszawa, Bemowo, Górczewska
mieszkanie na sprzedaż

MS-85444

Mieszkanie  Górczewska/Powstańców Śląskich. Mieszkanie  dwupoziomowe z widokiem na Ratusz Bemowo . Mieszkanie bardzo zadbane , słoneczne , dwustronne . Budynek na terenie ogrodzonym , wokół zadbana zieleń.Mieszkanie położone na trzecim i czwartym piętrze. Na ...

Powierzchnia
82,40 m2
Cena za m2
16 990,29 zł
cena 1 400 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Górczewska

Warszawa, Mokotów, Służewiec, Domaniewska
mieszkanie na sprzedaż

MS-85469

LOKAL: Apartament o powierzchni 34m2 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, części sypialnianej oraz łazienki. Do apartamentu przynależy balkon. Wnętrze zaprojektowane przy współpracy z architektem wnętrz w standardzie premium– meble w zabudowie, nowoczesne ...

Powierzchnia
33,62 m2
Piętro
8
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
24 500,00 zł
cena 823 690
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Służewiec, Domaniewska

Warszawa, Wola, Krochmalna
mieszkanie na sprzedaż

MS-85948

Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze przy ulicy Krochmalnej w kompleksie biurowo gastronomicznym Browary Warszawskie z widokiem na ciche zielone patio. Doskonała lokalizacja! Bardzo spokojna część Woli. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do kluczowych ...

Powierzchnia
29,36 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33 500,00 zł
cena 983 560
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Krochmalna
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo

Warszawa, Bemowo
mieszkanie na sprzedaż

MS-85970

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w małym 3 piętrowym budynku przy ul Coopera. Osiedle w niskiej zabudowie , ogrodzone , strzeżone . W bliskiej odległości sklepy , przychodnia .Do metra Lazurowa 3 min spacerkiem. W roku 2026 planowane oddanie kolejnej ...

Powierzchnia
46,20 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 696,97 zł
cena 910 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo