nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Olszewska

Warszawa, Mokotów, Olszewska
mieszkanie na sprzedaż

MS-86233

Oferujemy Państwu mieszkanie usytuowane w budynku przy Ul Olszewskiej róg Chocimskiej. Salon z pięknymi ,dużymi oknami na całą ścianę . Obok wydzielony aneks sypialniany i wyjście na kameralny balkon. Kuchnia wyposażona z możliwością otwarcia na salon. Łazienka ...

Powierzchnia
34,80 m2
Cena za m2
20 057,47 zł
cena 698 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Olszewska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Olszewska

Warszawa, Śródmieście, Olszewska
mieszkanie na sprzedaż

MS-86231

Oferujemy Państwu mieszkanie usytuowane w budynku przy Ul Olszewskiej róg Chocimskiej. Salon z pięknymi ,dużymi oknami na całą ścianę . Obok wydzielony aneks sypialniany i wyjście na kameralny balkon. Kuchnia wyposażona z możliwością otwarcia na salon. Łazienka z kabiną ...

Powierzchnia
34,80 m2
Cena za m2
20 057,47 zł
cena 698 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Olszewska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Grochów, Szaserów

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, Szaserów
mieszkanie na sprzedaż

MS-86227

Przytulne mieszkanko w małej kamienicy. Bardzo dobry punk komunikacyjny.  SUPER OKAZYJNA CENA    Klimatyczne mieszkanie z potencjałem do przeróbki na 2 pokoje.  Osobna  duża kuchnia, którą przy kompleksowym remoncie można przerobić na sypialnię, przenosząc ...

Powierzchnia
39,56 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
13 902,93 zł
cena 550 000
video
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Aleje Ujazdowskie

Warszawa, Śródmieście, Aleje Ujazdowskie
mieszkanie na sprzedaż

MS-86219

Luksusowy Apartament przy Alejach Ujazdowskich nieopodal Placu Trzech Krzyży. Powierzchnia: 97 m² w KW ( w rzeczywistości większa). Wysokość mieszkania: 376 cm. Piętro: 3 z 4 (reprezentacyjna klatka schodowa z WINDĄ). Lokalizacja: Śródmieście Południowe, okolice Placu ...

Powierzchnia
97,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
37 113,40 zł
cena 3 600 000

Warszawa, Zacisze, Wyspowa
mieszkanie na sprzedaż

MS-86208

Do sprzedaży, widne, dwustronne mieszkanie w budynku zlokalizowanym przy  ulicy Wyspowej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, w budynku jest winda. Na powierzchni 80m2 znajduje się: przestronny salon z aneksem kuchennym ok 40m2 i wyjściem na dużą loggię, dwie ...

Powierzchnia
78,23 m2
Cena za m2
14 061,10 zł
cena 1 100 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Zacisze, Wyspowa

Warszawa, Bielany, Burakowska
mieszkanie na sprzedaż

MS-86206

Oferujemy Państwu do sprzedaży kameralne , 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul Burakowskiej. Salon połączony z kuchnią z miejscem na stół. Sypialnia z miejscem na duże łóżko. Zarówno z salonu ,jak i sypialni wychodzimy  na duży , kwadratowy balkon. Idealne ...

Powierzchnia
38,64 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
24 068,32 zł
cena 930 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Burakowska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem