nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wawer, Anin, Kajki

Warszawa, Wawer, Anin, Kajki
mieszkanie na wynajem

MW-86244

Oferujemy bardzo małe, ale bardzo przytulne, dwupoziomowe mieszkanie. Dodatkowe koszty za media to około  600 PLN   

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
103,85 zł
cena 2 700
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wawer, Anin, Kajki
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służewiec, Obrzeźna

Warszawa, Mokotów, Służewiec, Obrzeźna
mieszkanie na wynajem

MW-86243

Mieszkanie na Osiedlu Hubertus przy ul. Obrzeżnej. trzy pokoje, 84 m2, 4 piętro, winda. Salon o powierzchni ok. 20 m2 z wyjściem na balkon (5 m2) z widokiem na tył Toru Służewieckiego, aneks kuchenny (8 m2), dwie sypialnie (10,5 m2 i 13 m2 wraz z dużą zabudowaną ...

Powierzchnia
84,00 m2
Cena za m2
73,81 zł
cena 6 200
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Natolin, Belgradzka

Warszawa, Ursynów, Natolin, Belgradzka
mieszkanie na wynajem

MW-86242

KOSZTY : 4800 czynsz najmu + 1200 zmienna opłata administracyjna + energia elektryczna. Miejsce garażowe w opcji dodatkowo 300 PLN  Do wynajęcia jasne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Belgradzkiej Najlepsza dzielnica Warszawy. Blisko wszędzie. Metro, ...

Powierzchnia
65,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
73,85 zł
cena 4 800
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Centrum, Grzybowska

Warszawa, Centrum, Grzybowska
mieszkanie na wynajem

MW-86240

Oferujemy na wynajem ekskluzywny 3-pokojowy apartament położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Grzybowskiej w samym sercu Warszawy - Śródmieście. APARTAMENT: Zaprojektowany przez doświadczonego projektanta z dbałością o najwyższą jakość materiałów i wykończenia. ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
125,00 zł
cena 6 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Centrum, Grzybowska
video
lokal na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew, Puławska

Warszawa, Mokotów, Służew, Puławska
lokal na wynajem

LW-86239

Praktyczne mieszkanie z garażem do wynajęcia TYLKO dla Najemcy będącego spółką lub jednoosobową działalnością gospodarczą, bez względu jak będzie użytkowane czy na cele biurowe, mieszane czy mieszkalne w umowie cel komercyjny.  Właściciel może usunąć ruchome meble ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
53,33 zł
cena 4 000
lokal na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew, Puławska
video
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów, Rzeczypospolitej

Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów, Rzeczypospolitej
mieszkanie na wynajem

MW-86238

Do czynszu najmu najmu 10000 PLN należy doliczyć zmienny opłatę administracyjną z wliczonymi zaliczkami na wodę, i centralne ogrzewanie w wysokości 2000 PLN ( przy 4 osobach ) plus  energię elektryczną. RAZEM 12.000 Kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu - nienegocjowalne.  Do ...

Powierzchnia
101,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
99,01 zł
cena 10 000
99
ofert
Wojciech Leszczyński

Licencja: 622

biuro@ursae.pl

602 612 210
602 612 210