104
ofert
Wojciech Leszczyński

Licencja: 622

biuro@ursae.pl

602 612 210
602 612 210

zostaw wiadomość
62,50 zł/m2 cena: 7 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Luksusowe mieszkanie zaprojektowane i wyposażone przez najbardziej znanego i cenionego architekta z kręgów warszawskiej elity biznesowo - artystycznej. 

Obszerny lokal składa się z :

Mieszkanie 120m2  w Centrum, w pełni umeblowane i wyposażone, nowoczesne, salon, kuchnia, 2 sypialnie, 2 garderoby, 2 łazienki, garaż, budynek chroniony, ciche z widokiem na panoramę Warszawy

Lokal w dystansie spacerowym do dwóch stacji 2 linii metra pomiędzy stacjami metra ONZ i Rondo Daszyńskiego, 
Nowego centrum handlowo - rozrywkowego Fabryka Norblina i Browary Warszawskie,

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej mieszkań/domów/ budynków
www.swiadectwoenergetyczne.org
 

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-84807
Powierzchnia 120,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 2,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 10
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Technologia budowlana nowa cegła
Kaucja zabezp. 15000
Standard
Opłaty w czynszu gaz, prąd, woda, CO
Opłaty wg liczników woda, prąd, CO
Liczba pięter w budynku 10
Garaż garaż
Stan lokalu komfortowy
Typ kaucji dwumiesięczna
Okna nowe drewniane
Balkon mały
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2004
Widok panorama miasta
Woda tak - miejska
Dojazd asfalt
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Usytuowanie dwustronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 2
Klimatyzacja tak

Warszawa, Wola, Czyste, Ludwiki
mieszkanie na wynajem

MW-85645

Apartament zlokalizowany jest w samym sercu warszawskiej Woli. Rozbudowana komunikacja miejska, w tym sąsiedztwo II linii metra (150m od stacji Metro Płocka), zapewnia wygodny i szybki dojazd do Śródmieścia oraz do centrum biznesowego przy Rondzie Daszyńskiego. Dookoła ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
155,27 zł
cena 8 540
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Czyste, Ludwiki

Warszawa, Wola, Czyste, Ludwiki
mieszkanie na wynajem

MW-85673

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
131,03 zł
cena 7 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Czyste, Ludwiki

Warszawa, Wola, Czyste, Ludwiki
mieszkanie na wynajem

MW-85752

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
131,03 zł
cena 7 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Czyste, Ludwiki

Warszawa, Wola, Kolejowa
mieszkanie na wynajem

MW-85753

Wyjątkowy, 3 pokojowy apartament na 1 piętrze nowego budynku przy ulicy Kolejowej Niedaleko Dworca Zachodniego, Hali Expo i 19 Dzielnicy. Doskonała lokalizacja! W dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. Kilka minut spacerem do Ronda Zawiszy i 20min od Centrum. Mieszkanie ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
113,79 zł
cena 6 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Kolejowa