nowa oferta
100
ofert
Wojciech Leszczyński

Licencja: 622

biuro@ursae.pl

602 612 210
602 612 210

zostaw wiadomość
73,85 zł/m2 cena: 4 800 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

KOSZTY : 4800 czynsz najmu + 1200 zmienna opłata administracyjna + energia elektryczna. Miejsce garażowe w opcji dodatkowo 300 PLN 

Do wynajęcia jasne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Belgradzkiej

Najlepsza dzielnica Warszawy. Blisko wszędzie. Metro, sklepy,  baseny, sport, rekreacja, restauracje wszelkiego typu no i oczywiście Las Kabacki - wszystko w dystansie spacerowym

Lokal ma 65m2 i składa się z:
  • salonu z aneksem kuchennym,
  • dwóch sypialni, 
  • łazienki oraz holu.
  • balkonu 
Mieszkanie jest umeblowane, a w salonie znajduje się klimatyzacja.

W każdej sypialni oraz w holu znajdują się pojemne szafy w zabudowie. Z salonu wychodzi się na balkon z widokiem na okolicę.

W budynku znajduje się supermarket i kilka punktów usługowych.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-86242
Powierzchnia 65,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 4,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Technologia budowlana nowa cegła
Standard
Opłaty w czynszu CO, woda
Opłaty wg liczników CO, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 7
Garaż garaż
Stan lokalu Do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 1 200 PLN
Okna nowe drewniane
Instalacje nowe
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2016
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 2
Klimatyzacja tak

Warszawa, Żaryna
mieszkanie na wynajem

MW-28492

Apartament zlokalizowany na Polach Mokotowskich. Składa się z salonu połączonego z kuchnią. Do salonu przylega duży balkon z widokiem na patio. Dwie sypialnie : 16 m2 i 14 m2., dwie łazienki. . Jedna łazienka z wanną , druga z prysznicem. W holu szafy wnękowe. Na ...

Powierzchnia
89,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
67,42 zł
cena 6 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żaryna

Warszawa, Śródmieście, al.Szucha
mieszkanie na wynajem

MW-32527

Apartament do wynajmu w centrum Warszawy w bliskim sąsiedztwie   Al Ujazdowskich. Apartament położony w budynku z recepcją i ochroną całodobową Apartament składa się z salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, dwóch sypialni oraz gabinetu. Apartament posiada dwie ...

Powierzchnia
107,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
56,07 zł
cena 6 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, al.Szucha

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Madalińskiego
mieszkanie na wynajem

MW-41016

Komfortowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym apartamentowcu   na Mokotowie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego częściowo połączonego z kuchnią. Do salonu przylega mały taras.Dwie sypialnie : 14 i 16 m2. Łazienka z prysznicem. W holu szafy wnękowe.Mieszkanie ...

Powierzchnia
67,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
89,55 zł
cena 6 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Madalińskiego

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Ogrodowa
mieszkanie na wynajem

MW-61504

Apartament w centrum Warszawy, w budynku z 2000 r. Apartament składa się z przestrzennego salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni, łazienki ,toalety oraz dwóch garderób. Z salonu wyjście na balkon, z którego rozpościera się widok na panoramę Warszawy. Apartament w ...

Powierzchnia
120,00 m2
Piętro
10
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
45,83 zł
cena 5 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Ogrodowa