96
ofert
Wojciech Leszczyński

Licencja: 622

biuro@ursae.pl

602 612 210
602 612 210

zostaw wiadomość
118,75 zł/m2 cena: 4 750 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 na które składa się:
salon z aneksem kuchennym w zabudowie
sypialnia
łazienka z prysznicem
przestronny balkon
klimatyzacja
 
Mieszkanie w nowym budynku na 1 piętrze. Bardzo widne z widokiem na korony drzew.
 
Doskonała lokalizacja.
 
Mieszkanie w cichej i nowoczesnej części Mokotowa. Wokół wiele sklepów, kawiarni i restauracji.
Niedaleko budynku przystanek linii tramwajowych i tras wylotowych Warszawy.
15 minut spacerem do Galerii Mokotów,
10 minut do Metra Wilanowska i Metro Wierzbno
20 minut do Pól Mokotowskich
W cenie miejsce garażowe. Koszty dodatkowe: czynsz 740zł plus media

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-85764
Powierzchnia 40,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 5,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Technologia budowlana nowa cegła
Standard
Opłaty w czynszu CO, woda
Opłaty wg liczników CO, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 7
Garaż garaż
Stan lokalu Do wprowadzenia
Typ kaucji dwumiesięczna
Mies. czynsz admin. 750 PLN
Okna nowe drewniane
Instalacje nowe
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2023
Winda tak
Liczba wind 2
Usytuowanie jednostronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 1

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Madalińskiego
mieszkanie na wynajem

MW-41016

Komfortowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym apartamentowcu   na Mokotowie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego częściowo połączonego z kuchnią. Do salonu przylega mały taras.Dwie sypialnie : 14 i 16 m2. Łazienka z prysznicem. W holu szafy wnękowe.Mieszkanie ...

Powierzchnia
67,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
89,55 zł
cena 6 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Madalińskiego

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Naruszewicza
mieszkanie na wynajem

MW-78550

Komfortowy apartament w eleganckiej Rezydencji na Górnym  Mokotowie blisko metra Wierzbno. Budynek z recepcją. Reprezentacyjny hol wejściowy. Apartament składa się z salonu   połączonego z aneksem  kuchennym . Do salonu przylega  taras z widokiem na patio,  zieleń ...

Powierzchnia
59,00 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
86,44 zł
cena 5 100
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Naruszewicza

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Kazimierzowska
mieszkanie na wynajem

MW-86143

Dostępne od 1 marca Koszty : 5800 czynsz najmu + 1200 Czynsz administracyjny (wliczone zaliczki na media oraz miejsce garażowe) + energia elektryczna + internet  Apartament znajduje się w prestiżowej lokalizacji na Starym Mokotowie. Dwie stacje metra w odległości ...

Powierzchnia
87,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
66,67 zł
cena 5 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Kazimierzowska
video
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew, Puławska

Warszawa, Mokotów, Służew, Puławska
mieszkanie na wynajem

MW-86236

Praktyczne mieszkanie z garażem do wynajęcia TYLKO dla Najemcy będącego spółką lub jednoosobową działalnością gospodarczą, bez względu jak będzie użytkowane czy na cele biurowe, mieszane czy mieszkalne w umowie cel komercyjny.  Właściciel może usunąć ruchome meble ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
53,33 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew, Puławska