nowa oferta
98
ofert
Wojciech Leszczyński

Licencja: 622

biuro@ursae.pl

602 612 210
602 612 210

zostaw wiadomość
64,71 zł/m2 cena: 3 300 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Czynsz najmu 3300 +900 czynsz administracyjny z zaliczkami na media. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie

Nowoczesne, obszerne, ciche,  słoneczne, mieszkanie  x garażem,  tuż przy metrze Imielin  

Najlepsza dzielnica Warszawy. Blisko wszędzie. Metro, sklepy,  baseny, sport, rekreacja, restauracje wszelkiego typu no i oczywiście Las Kabacki - wszystko w dystansie spacerowym

Rozkład:

- salon z aneksem kuchennym 28m2
- sypialnia 10m2 
- łazienka 6 m2
- holl 6 m2 
- balkon 4m2 

Rozkład zgodny z zamiesczzonym planem ( w zdjęciach ) Lokal dostępny od już. 

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-86241
Powierzchnia 51,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 4,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 9
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana nowa cegła
Standard
Opłaty w czynszu CO, woda
Opłaty wg liczników CO, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 10
Garaż garaż
Stan lokalu Do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 900 PLN
Okna nowe drewniane
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2010
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 1

Warszawa, Śródmieście, Os Inflancka
mieszkanie na wynajem

MW-27863

Mieszkanie trzypokojowe do wynajmu w sąsiedztwie Centrum Handlowego Arkadia. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi tj.  : pokoju d dziennego, do którego przylega balkon z ładnym widokiem na zieleń., kuchni, dwóch sypialni : 14 m2 oraz 12 m2, łazienki z ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Os Inflancka

Warszawa, Śródmieście, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat
mieszkanie na wynajem

MW-63312

Nowoczesny apartament typu  studio zlokalizowany w odnowionej kamienicy w sąsiedztwie Nowego Światu. Apartament składa się z przestrzennego pokoju , z którego rozpościera się widok na Muzeum Chopina i Stadion Narodowy. W pokoju znajduje się antresola, która może służyć ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
82,50 zł
cena 3 300
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat

Warszawa, Śródmieście, Krakowskie Przedmieście, Ordynacka
mieszkanie na wynajem

MW-66108

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
82,50 zł
cena 3 300
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Krakowskie Przedmieście, Ordynacka

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Mokotowska
mieszkanie na wynajem

MW-70347

Nowoczesne mieszkanie w kamienicy przy   ul.Mokotowskiej/Koszykowej Mieszkanie wykończone i umeblowane w bardzo dobrym  standardzie z dbałością o każdy szczegół i detal. Mieszkanie składa się z  pokoju dziennego  połączonego z aneksem kuchennym, dużej sypialni,  ...

Powierzchnia
45,30 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
65,12 zł
cena 2 950
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Mokotowska