Rezydencja z dużym ogrodem  otoczona starodrzewem.
Unikatowa nieruchomość wykończona z materiałów najwyższej jakości . Bardzo dobrze zaprojektowana z podziałem na funkcję wypoczynkową , sypialnianą oraz rekreacyjną, dająca poczucie komfortu i luksusu.
Parter domu  - reprezentacyjny, przestrzenny hol z szerokimi i marmurowymi schodami.  Bardzo duży salon z kominkiem i częścią wypoczynkową . Jadalnia z wyjściem na taras i do ogrodu,  Kuchnia z wyspą, w pełni umeblowana i wyposażona ,  spiżarnia , duży  gabinet, w holu toaleta gościnna.
Piętro - na piętrze usytuowane są cztery sypialnie oraz kącik wypoczynkowy .  1) Duża  sypialnia małżeńska  z  łazienką  ( wanna i prysznic ) i  garderobą. 2) druga   sypialnia  z  wyjściem na duży balkon,
3) trzecia sypialnia z własną łazienką ( wanna ) oraz garderobą,  -4) czwarta również duża  sypialnia, pokój kąpielowy z wanną.
 
Poziom -1  to strefa relaksu :  Siłownia,  sauna sucha, strefa odpoczynku;  3 pomieszczenia  do zaaranżowania według  własnych potrzeb jak kino domowe,  pokój do zabaw dla dzieci. Dodatkowo na tym poziomie znajduje się  pokój z aneksem kuchennym, łazienką i garderobą idealny dla pomocy domowej lub niani.  Pomieszczenie -pralnia.
Garaż w budynku na 2 samochody poziom -1.
Ogród - starannie zadbany, zadrzewiony  dający poczucie wypoczynku i relaksu.
Elementy wykończenia oraz użyte  detale i dodatki nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru, pełnego elegancji i stylu, w którym można poczuć się  wyjątkowo i komfortowo. Zewnętrzna bryła budynku podkreśla rezydencjalny charakter domu.
Lokalizacja : nieruchomość położona w najlepszej starej części Magdalenki , dookoła dużo zieleni i lasów sosnowych. Sąsiedztwo ładnych zadbanych domów. W pobliżu sklepy. podstawowe usługi. Blisko do centrum handlowego w Jankach.
Cena to 3 000 000 EUR, 
Cena nie zawiera  wyposażenia ruchomego. Możliwość zakupu wyposażenia po ustaleniu ceny..
Kupujący nie płaci prowizji.




