54,35 zł/m2 cena: 2 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mieszkanie  w starej części Mokotowa przy ul.Łowickiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego ok 25 m2, sypialni ok 12 m2, dużej  kuchni oraz łazienki  z prysznicem. Okna mieszkania wychodzą na stronę wewnętrzną podwórka. Mieszkanie klimatyczne oddające ducha lat 60-tych.Mieszkanie  dzięki meblom z lat 6o-tych i  licznym plakatom na ścianach ma artystyczną  atmosferę. Mieszkanie świeżo odmalowane, w sypialni nowe łózko.
Bardzo dobra lokalizacja. W sąsiedztwie sklepy, dobra komunikacja miejska.

Czynsz administracyjny jest wliczony w cenę najmu. Dodatkowo płatna energia i TV i internet.

Mieszkanie  dostępne od zaraz.

Najemca nie płaci prowizji.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-82164
Powierzchnia 46,00 m²
Liczba pokoi 2
Rodzaj budynku blok
Standard
Liczba sypialni 1

Warszawa, Mokotów, Służewiec, Domaniewska
mieszkanie na wynajem

MW-85762

LOKAL: Apartament o powierzchni 35 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym i wydzieloną sypialnią oraz łazienki. Wnętrze zaprojektowane przy współpracy z architektem wnętrz w standardzie premium– meble w zabudowie, nowoczesne meble, AGD firmy Bosh, telewizor 55‘. Do ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
84,00 zł
cena 2 940
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służewiec, Domaniewska
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Wiktorska

Warszawa, Mokotów, Wiktorska
mieszkanie na wynajem

MW-86202

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy u zbiegu  Wiktorskiej i Łowickiej. 5 minut spacerkiem do metra. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego , drugiego pokoju, kuchni, łazienki. Łazienka z prysznicem.  W holu dwie szafy wnękowe. Możliwość doposażenia drugiego pokoju ...

Powierzchnia
47,00 m2
Cena za m2
65,96 zł
cena 3 100
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Wiktorska
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów , Puławska

Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów , Puławska
mieszkanie na wynajem

MW-86234

Mieszkanie po całkowitym remoncie tuż przy placu Unii Lubelskiej. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w kamienicy bez windy. Okna na zachód na ulicę Puławską. Brak balkonu. Wszystko oprócz kanapy nowe i nigdy nieużywane. Mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym. ...

Powierzchnia
42,00 m2
Cena za m2
77,38 zł
cena 3 250

Warszawa, Śródmieście, Os Inflancka
mieszkanie na wynajem

MW-27863

Mieszkanie trzypokojowe do wynajmu w sąsiedztwie Centrum Handlowego Arkadia. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi tj.  : pokoju d dziennego, do którego przylega balkon z ładnym widokiem na zieleń., kuchni, dwóch sypialni : 14 m2 oraz 12 m2, łazienki z ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Os Inflancka