oferta specjalna
65,96 zł/m2 cena: 3 100 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy u zbiegu  Wiktorskiej i Łowickiej. 5 minut spacerkiem do metra.

Mieszkanie składa się z pokoju dziennego , drugiego pokoju, kuchni, łazienki. Łazienka z prysznicem.  W holu dwie szafy wnękowe. Możliwość doposażenia drugiego pokoju w łóżko sypialniane. Mieszkanie jasne. W pokojach duże okna z widokiem na sąsiadujące drzewa.
Atutem jest lokalizacja : 5 minut do metra, w sąsiedztwie lokalne sklepy, usługi. Piętro 3 bez windy.

Czynsz najmu 3100 zł plus czynsz administracyjny 900 zł łącznie 4000,- zł. W przypadku przekroczenia zaliczek na media Najemca zobowiązany jest do pokrycia niedopłaty.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-86202
Powierzchnia 47,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku kamienica
Kaucja zabezp. 4000
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Rok budowy 1950
Liczba sypialni 1

Warszawa, Mokotów
mieszkanie na wynajem

MW-82164

Mieszkanie  w starej części Mokotowa przy ul.Łowickiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego ok 25 m2, sypialni ok 12 m2, dużej  kuchni oraz łazienki  z prysznicem. Okna mieszkania wychodzą na stronę wewnętrzną podwórka. Mieszkanie klimatyczne oddające ducha lat ...

Powierzchnia
46,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
54,35 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów

Warszawa, Mokotów, Służewiec, Domaniewska
mieszkanie na wynajem

MW-85762

LOKAL: Apartament o powierzchni 35 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym i wydzieloną sypialnią oraz łazienki. Wnętrze zaprojektowane przy współpracy z architektem wnętrz w standardzie premium– meble w zabudowie, nowoczesne meble, AGD firmy Bosh, telewizor 55‘. Do ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
84,00 zł
cena 2 940
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służewiec, Domaniewska
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów , Puławska

Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów , Puławska
mieszkanie na wynajem

MW-86234

Mieszkanie po całkowitym remoncie tuż przy placu Unii Lubelskiej. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w kamienicy bez windy. Okna na zachód na ulicę Puławską. Brak balkonu. Wszystko oprócz kanapy nowe i nigdy nieużywane. Mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym. ...

Powierzchnia
42,00 m2
Cena za m2
77,38 zł
cena 3 250
video
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew, Puławska

Warszawa, Mokotów, Służew, Puławska
mieszkanie na wynajem

MW-86236

Praktyczne mieszkanie z garażem do wynajęcia TYLKO dla Najemcy będącego spółką lub jednoosobową działalnością gospodarczą, bez względu jak będzie użytkowane czy na cele biurowe, mieszane czy mieszkalne w umowie cel komercyjny.  Właściciel może usunąć ruchome meble ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
53,33 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew, Puławska