nowa oferta
dom na wynajem - Warszawa, Sadyba

Warszawa, Sadyba
dom na wynajem

DW-86232

Bardzo ładny wyremontowany dom na Sadybie. Położony w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Okolica pełna parków i zieleni, z dala od ruchliwych dróg.   Dom o całkowitej powierzchni ok. 300m2, dodatkowo duży ogród . Działka o powierzchni 380 m2. Dom wyposażony jest w ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
340 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
53,33 zł
cena 16 000
dom na wynajem - Warszawa, Sadyba
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Bagno

Warszawa, Śródmieście, Bagno
mieszkanie na wynajem

MW-86230

Apartament w luksusowym budynku w ścisłym Centrum. Mimo, że apartamentowiec jest zlokalizowany 100 m od skrzyżowania ul. Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, jest tu cicho i spokojnie. Do stacji metra, przystanków autobusowych i tramwajowych oraz pl. Grzybowskiego ...

Powierzchnia
61,00 m2
Cena za m2
108,20 zł
cena 6 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Bagno
nowa oferta
lokal na wynajem - Warszawa, Wilanów

Warszawa, Wilanów
lokal na wynajem

LW-86229

Oferujemy Państwo nowoczesne biuro , w nowym  budynku biurowym na terenie Starego Wilanowa. Obiekt został wybudowany z najwyższą starannością , z zastosowaniem materiałów wysokiej klasy . Okna PCV w kolorze srebrnym  , elewacja wykończona kamieniem, klatki schodowe ...

Powierzchnia
150,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
93,33 zł
cena 14 000
lokal na wynajem - Warszawa, Wilanów
nowa oferta
dom na wynajem - Warszawa, Wilanów, Obornicka

Warszawa, Wilanów, Obornicka
dom na wynajem

DW-86228

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 200 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
93,33 zł
cena 14 000
dom na wynajem - Warszawa, Wilanów, Obornicka

Warszawa, Wilanów, Sarmacka
lokal na wynajem

LW-86224

Oferujemy Państwu lokal handlowo -usługowy usytuowany w najlepszej lokalizacji na Miasteczku Wilanów przy ul Sarmackiej. Lokal usytuowany na parterze ,  w kompleksie innych lokali . W bliskim sąsiedztwie Biedronka z dużym parkingiem gdzie można zaparkować samochód ...

Powierzchnia
88,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
136,36 zł
cena 12 000
lokal na wynajem - Warszawa, Wilanów, Sarmacka

Warszawa, Wilanów
dom na wynajem

DW-86223

Dostępny od lipca 2026. Dom typu bliźniak 360 m2, 5 sypialni, 3 łazienki Jest to budynek nowoczesny o wysokim standardzie dla bardzo wymagającego klienta. Budynek może być wynajęty zarówno na cele mieszkalne jak i biurowe. Oferowany do wynajmu dom posiada następujący ...

Powierzchnia
365,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
450 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
51,78 zł
cena 18 900
dom na wynajem - Warszawa, Wilanów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem