nowa oferta
dom na wynajem - Warszawa, Wawer, Międzylesie, Hafciarska

Warszawa, Wawer, Międzylesie, Hafciarska
dom na wynajem

DW-86250

Parter domu: wiatrołap - przy wejściu głębokie szafy wnękowe, salon, jadalnia, kuchnia pokój łazienka z kabiną, biblioteka – gabinet aneks tv, aneks kominkowy sauna, pralnia garaż na dwa samochody, ładowarka dla elektryków, Piętro : duży świetnie doświetlony ...

Powierzchnia
340,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 000 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
35,29 zł
cena 12 000
dom na wynajem - Warszawa, Wawer, Międzylesie, Hafciarska
nowa oferta
dom na sprzedaż - Konstancin

Konstancin
dom na sprzedaż

DS-86249

DOM BEZ MEBLI.  Powierzchnia użytkowa domu: 250 m2 Powierzchnia działki: 580 m2   Parter: hall, garderoba, salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, WC, pomieszczenie gospodarcze (pralnia/suszarnia/spiżarnia), kotłownia z wyjściem na ogród i podjazd, garaż na 1 samochód   Piętro: ...

Powierzchnia
250,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
580 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
14 400,00 zł
cena 3 600 000
dom na sprzedaż - Konstancin
nowa oferta
dom na wynajem - Warszawa, Sadyba

Warszawa, Sadyba
dom na wynajem

DW-86232

Bardzo ładny wyremontowany dom na Sadybie. Położony w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Okolica pełna parków i zieleni, z dala od ruchliwych dróg.   Dom o całkowitej powierzchni ok. 300m2, dodatkowo duży ogród . Działka o powierzchni 380 m2. Dom wyposażony jest w ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
340 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
53,33 zł
cena 16 000
dom na wynajem - Warszawa, Sadyba

Warszawa, Wilanów, Obornicka
dom na wynajem

DW-86228

Oferujemy Państwo nowoczesne biuro , w nowym  budynku biurowym na terenie Starego Wilanowa. Obiekt został wybudowany z najwyższą starannością , z zastosowaniem materiałów wysokiej klasy . Okna PCV w kolorze srebrnym  , elewacja wykończona kamieniem, klatki schodowe ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 200 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
93,33 zł
cena 14 000
dom na wynajem - Warszawa, Wilanów, Obornicka

Warszawa, Wilanów
dom na wynajem

DW-86223

Dostępny od lipca 2026. Dom typu bliźniak 360 m2, 5 sypialni, 3 łazienki Jest to budynek nowoczesny o wysokim standardzie dla bardzo wymagającego klienta. Budynek może być wynajęty zarówno na cele mieszkalne jak i biurowe. Oferowany do wynajmu dom posiada następujący ...

Powierzchnia
365,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
450 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
51,78 zł
cena 18 900
dom na wynajem - Warszawa, Wilanów

Warszawa, Wilanów, Dostatnia
dom na wynajem

DW-86222

NOWOCZESNY, PRZESTRONNY ( 4 DUŻE SYPIALNIE plus dodatkowa w przyziemiu, 3 łazienki, duże przyziemie ) PRAKTYCZNY DOM W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI i  DOBREJ CENIE  Dostępny od 1 sierpnia 2026 Bardzo przestronny, nowoczesny, praktyczny, komfortowy, dom  w Wilanowie na ...

Powierzchnia
361,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
520 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
41,55 zł
cena 15 000
dom na wynajem - Warszawa, Wilanów, Dostatnia
Kryteria wyszukiwania

rozumiem