Warszawa, Wilanów
dom na wynajem

DW-86221

Do zamieszkania od 1 lipca 2026 do oglądania od już  Oferujemy do wynajęcia przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m², usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy – Wilanowie. Nieruchomość łączy komfort życia w spokojnej, ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
55,00 zł
cena 11 000
dom na wynajem - Warszawa, Wilanów

Konstancin-Jeziorna, Lipowa
dom na sprzedaż

DS-86210

KOMFORTOWY DOM PRZY PIĘKNEJ ULICZCE KONSTNCINA ( oklice LIPOWEJ )    Duży luksusowy dom z ładnym ogrodem, tarasem, balkonami garażem na 2 samochody. Na dom składają się: duży salon ok 80m2 , jadalnia, przestronna kuchnia,, 6 sypialni, 4 łazienki, zamykany pokój ...

Powierzchnia
450,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
750 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
7 111,11 zł
cena 3 200 000
dom na sprzedaż - Konstancin-Jeziorna, Lipowa
video
dom na wynajem - Warszawa, Wilanów, Powsin, Andrutowa

Warszawa, Wilanów, Powsin, Andrutowa
dom na wynajem

DW-86201

AKTUALNY OD już.   Parter: Salon 32m2 z kominkiem + kuchnia częściowo otwarta  ok 18 m2, WC 2m2, holl 1/2 Piętra: Sypialnia 28m2 + garderoba 9 m2, Łazienka 5m2 Pietro: Sypialnia 21 m2, Pokój dziecięcy  17m2, Garderoba  7m2, Łazienka 12m2 Piętro + 1/2: Pokój ...

Powierzchnia
350,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
28,57 zł
cena 10 000
dom na wynajem - Warszawa, Wilanów, Powsin, Andrutowa

Warszawa, Wilanów, Kostki Potockiego
dom na wynajem

DW-86199

263 m2, segment środkowy, osiedle zamknięte i całodobowo strzeżone, 10 minut spaceru od Pałacu Królewskiego z parkiem oraz okolicznych restauracji, blisko szkoły międzynarodowe.   Parter - przedpokój, salon z kominkiem i oranżerią,duża kuchnia z jadalnią,sypialnia ...

Powierzchnia
263,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
150 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
70,34 zł
cena 18 500
dom na wynajem - Warszawa, Wilanów, Kostki Potockiego

Warszawa, Wilanów, Powsin, Zapłocie
dom na wynajem

DW-86196

AKTUALNY OD 1 września 2026 ( oglądanie od już )  Na parterze znajduje się: garaż na 2 samochody, przestronny hol z garderobą, duża kuchnia, jadalnia, salon 50m2 z kominkiem, WC dla gości, pralnia.  I piętro to część prywatna mieszkańców czyli 4 duże sypialnie, ...

Powierzchnia
350,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
487 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
31,43 zł
cena 11 000
dom na wynajem - Warszawa, Wilanów, Powsin, Zapłocie

Warszawa, Wilanów, Bruzdowa
dom na wynajem

DW-86192

Oferujemy Państwu do wynajmu wysokiej klasy skrajny segment , na małym kameralnym osiedlu składającym się z 6 nieruchomości. Budynek usytuowany w bliskiej odległości od ul Sytej co zapewnia bliskość  komunikacji miejskiej , wygodny dostęp do infrastruktury ...

Powierzchnia
280,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
290 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
51,79 zł
cena 14 500
dom na wynajem - Warszawa, Wilanów, Bruzdowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem