nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Imielin, KEN (Komisji Edukacji Narodowej)

Warszawa, Ursynów, Imielin, KEN (Komisji Edukacji Narodowej)
mieszkanie na wynajem

MW-86241

Czynsz najmu 3300 +900 czynsz administracyjny z zaliczkami na media. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie Nowoczesne, obszerne, ciche,  słoneczne, mieszkanie  x garażem,  tuż przy metrze Imielin   Najlepsza dzielnica Warszawy. Blisko wszędzie. Metro, ...

Powierzchnia
51,00 m2
Piętro
9
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
64,71 zł
cena 3 300
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Centrum, Grzybowska

Warszawa, Centrum, Grzybowska
mieszkanie na wynajem

MW-86240

Oferujemy na wynajem ekskluzywny 3-pokojowy apartament położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Grzybowskiej w samym sercu Warszawy - Śródmieście. APARTAMENT: Zaprojektowany przez doświadczonego projektanta z dbałością o najwyższą jakość materiałów i wykończenia. ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
125,00 zł
cena 6 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Centrum, Grzybowska
video
lokal na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew, Puławska

Warszawa, Mokotów, Służew, Puławska
lokal na wynajem

LW-86239

Praktyczne mieszkanie z garażem do wynajęcia TYLKO dla Najemcy będącego spółką lub jednoosobową działalnością gospodarczą, bez względu jak będzie użytkowane czy na cele biurowe, mieszane czy mieszkalne w umowie cel komercyjny.  Właściciel może usunąć ruchome meble ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
53,33 zł
cena 4 000
lokal na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew, Puławska
video
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów, Rzeczypospolitej

Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów, Rzeczypospolitej
mieszkanie na wynajem

MW-86238

Do czynszu najmu najmu 10000 PLN należy doliczyć zmienny opłatę administracyjną z wliczonymi zaliczkami na wodę, i centralne ogrzewanie w wysokości 2000 PLN ( przy 4 osobach ) plus  energię elektryczną. RAZEM 12.000 Kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu - nienegocjowalne.  Do ...

Powierzchnia
101,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
118,81 zł
cena 12 000
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, Stara Ochota, Szczęśliwicka

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, Szczęśliwicka
mieszkanie na wynajem

MW-86237

Koszty : czynsz najmu 2440 + 460 zmienny czynsz administracyjny + 100 zaliczki na energię elektryczną. Wymagana umowa najmu okazjonalnego.  Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28m2 położone w budynku przy ul. Szczęśliwickiej 54 Składa się z obszernego ...

Powierzchnia
28,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
101,75 zł
cena 2 900
video
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew, Puławska

Warszawa, Mokotów, Służew, Puławska
mieszkanie na wynajem

MW-86236

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
53,33 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew, Puławska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem