Konstancin, Konstancin Jeziorna
dom na sprzedaż

DS-85843

Super luksusowy dom z basenem zewnętrznym w doskonałym położeniu umożliwiającym szybki dojazd do Warszawy. Nowocześnie i bardzo praktycznie i funkcjonalnie zaprojektowany. ( Rzuty kondygnacji w załączeniu lub w lepszej rozdzielczości wyśleę na życzenie ) Na PARTERZE ...

Powierzchnia
743,60 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 800 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
12 036,04 zł
cena 8 950 000
dom na sprzedaż - Konstancin, Konstancin Jeziorna

Warszawa, Wola, Wronia
mieszkanie na wynajem

MW-85794

Dostępne: od 10 lipca 2026 Apartament 72 m kw. oferuje nowoczesne klimatyzowane wnętrze z sypialnią oraz salonem połączonym z aneksem kuchennym. Do lokalu przynależy również loggia. Aneks kuchenny wyposażono w lodówkę, pralkę, zmywarkę do naczyń, płytę grzewczą, ...

Powierzchnia
72,00 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
118,06 zł
cena 8 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Wronia

Warszawa, Mokotów, Służewiec, Domaniewska
mieszkanie na wynajem

MW-85764

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 na które składa się: salon z aneksem kuchennym w zabudowie sypialnia łazienka z prysznicem przestronny balkon klimatyzacja   Mieszkanie w nowym budynku na 1 piętrze. Bardzo widne z widokiem na korony drzew.   Doskonała ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
118,75 zł
cena 4 750
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służewiec, Domaniewska

Warszawa, Mokotów, Służewiec, Domaniewska
mieszkanie na wynajem

MW-85762

LOKAL: Apartament o powierzchni 35 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym i wydzieloną sypialnią oraz łazienki. Wnętrze zaprojektowane przy współpracy z architektem wnętrz w standardzie premium– meble w zabudowie, nowoczesne meble, AGD firmy Bosh, telewizor 55‘. Do ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
84,00 zł
cena 2 940

Konstancin-Jeziorna
dom na wynajem

DW-85758

Dom do najmu z pełnym serwisem i gwarancją na sprzęty AGD oraz ubezpieczeniem od nieumyślnych zniszczeń a także sezonową obsługą ogrodnika.  Do czynszu najmu należy doliczyć koszty gazu, wody i energii elektrycznej. PIWNICA: holl 20m2, 2 pokoje 15 i 17m2 + łazienka ...

Powierzchnia
368,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
900 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
65,22 zł
cena 24 000
dom na wynajem - Konstancin-Jeziorna

Warszawa, Wola, Prosta
mieszkanie na wynajem

MW-85754

Wyjątkowy, 3 pokojowy apartament na 5 piętrze w nowej inwestycji Towarowa Tower, tuż obok Ronda Daszyńskiego i 19 Dzielnicy. Doskonała lokalizacja! w najdynamiczniej rozwijającej sie części Warszawy. W samym sercu dzielnicy biznesowej i nowo powstającej ...

Powierzchnia
85,00 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
158,82 zł
cena 13 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Prosta
99
ofert
Wojciech Leszczyński

Licencja: 622

biuro@ursae.pl

602 612 210
602 612 210