Warszawa, Mokotów, Służewiec, Domaniewska
mieszkanie na wynajem

MW-85995

LOKAL: Apartament o powierzchni 60 m2 składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Do apartamentu przynależy balkon. Wnętrze zaprojektowane przy współpracy z architektem wnętrz w standardzie premium– meble w zabudowie, nowoczesne meble, AGD ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
110,00 zł
cena 6 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służewiec, Domaniewska

Warszawa, Wola, Krochmalna
mieszkanie na sprzedaż

MS-85948

Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze przy ulicy Krochmalnej w kompleksie biurowo gastronomicznym Browary Warszawskie z widokiem na ciche zielone patio. Doskonała lokalizacja! Bardzo spokojna część Woli. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do kluczowych ...

Powierzchnia
29,36 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33 500,00 zł
cena 983 560
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Krochmalna

Warszawa, Mokotów, Dolny Mokotów, Gagarina
mieszkanie na sprzedaż

MS-85946

Mieszkanie studio o łącznej powierzchni ok 25 m2 składa się z części dziennej salonu połączonego z kuchnią oraz łazienki. Wysokość mieszkania 3,10. Jest w pełni wyposażone i umeblowane. Dzięki dobrej ekspozycji oraz wysokości mieszkania powyżej 3m jest bardzo dobrze ...

Powierzchnia
23,80 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
25 200,00 zł
cena 599 760
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Dolny Mokotów, Gagarina

Warszawa, Mokotów, Służewiec, Domaniewska
mieszkanie na wynajem

MW-85922

LOKAL: Apartament o powierzchni 55 m2 składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki z wanną oraz łazienki z prysznicem. Do apartamentu przynależy przestronny balkon. Wnętrze zaprojektowane przy współpracy z architektem wnętrz w standardzie premium– ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
113,64 zł
cena 6 250

Warszawa, Centrum, Waliców
mieszkanie na wynajem

MW-85916

Wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie na 6 piętrze Mennicy Residence przy ulicy Waliców 11. Doskonała lokalizacja! Tuż obok Browarów Warszawskich i Fabryki Norblina W parterze pasaż handlowy z restauracjami i usługami. Części wspólne pokryte kamieniem naturalnym podkreślają ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
163,64 zł
cena 9 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Centrum, Waliców

Warszawa, Sadyba, Powsińska
mieszkanie na wynajem

MW-85871

Dwustronne mieszkanie o powierzchni 80 m2 na którą składa się: - Salon z aneksem kuchennym - 3 Sypialnie - Łazienka z prysznicem, - łazienka z wanną, - Przedpokój z dużą szafą, - duży balkon Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz, ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
7
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
118,75 zł
cena 9 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Sadyba, Powsińska
99
ofert
Wojciech Leszczyński

Licencja: 622

biuro@ursae.pl

602 612 210
602 612 210