Warszawa, Wilanów, Kostki Potockiego
mieszkanie na wynajem

MW-86198

263 m2 apartament na trzech poziomach, osiedle zamknięte i całodobowo strzeżone, na terenie Fitness Club  z basenem i sauną, parking podziemny, 10 minut spaceru od Pałacu Królewskiego z parkiem, i okolicznych restauracji, blisko szkoły międzynarodowe.  Mieszkanie starannie, ...

Powierzchnia
264,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
70,08 zł
cena 18 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wilanów, Kostki Potockiego

Warszawa, Wilanów, Powsin, Zapłocie
dom na wynajem

DW-86196

AKTUALNY OD 1 września 2026 ( oglądanie od już )  Na parterze znajduje się: garaż na 2 samochody, przestronny hol z garderobą, duża kuchnia, jadalnia, salon 50m2 z kominkiem, WC dla gości, pralnia.  I piętro to część prywatna mieszkańców czyli 4 duże sypialnie, ...

Powierzchnia
350,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
487 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
31,43 zł
cena 11 000
dom na wynajem - Warszawa, Wilanów, Powsin, Zapłocie

Warszawa, Centrum, Łucka
lokal na wynajem

LW-86172

Mieszkanie na biuro tuż przy stacji merta Rondo Daszyńskiego  105 m2, 2 sypialnie, 3 piętro/ 12 każda z łazienką, aneks kuchenny przy salonie, toaleta dla gości, , alarm w lokalu, ochrona całodobowa budynku, umeblowane, Dostępne od już  cena: 7900 pln za miesiąc ...

Powierzchnia
105,00 m2
Cena za m2
75,24 zł
cena 7 900
lokal na wynajem - Warszawa, Centrum, Łucka

Warszawa, Centrum, Łucka
mieszkanie na wynajem

MW-86171

MIESZKANIE TUŻ PRZY METRZE i hotelu HILTON  105 m2, 2 sypialnie,  każda z łazienką, aneks kuchenny przy salonie, toaleta dla gości,  alarm w lokalu, ochrona całodobowa budynku, umeblowane, Lokal dostępny od już. cena: 7900 pln za miesiąc + media, śmieci      

Powierzchnia
105,00 m2
Cena za m2
75,24 zł
cena 7 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Centrum, Łucka

Warszawa, Śródmieście, Emilii Plater
mieszkanie na sprzedaż

MS-86153

Oferujemy na sprzedaż apartament w ścisłym Centrum w Warszawie przy ul. Emilii Plater na skrzyżowaniu z ul. Świętokrzyską. Doskonała komunikacja w każdy zakątek Warszawy.  Transport miejski autobusami i tramwajami, do Metra można dostać się spacerem w 5 minut. Apartament ...

Powierzchnia
27,47 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
25 409,54 zł
cena 698 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Emilii Plater

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Kazimierzowska
mieszkanie na wynajem

MW-86143

Dostępne od 1 marca Koszty : 5800 czynsz najmu + 1200 Czynsz administracyjny (wliczone zaliczki na media oraz miejsce garażowe) + energia elektryczna + internet  Apartament znajduje się w prestiżowej lokalizacji na Starym Mokotowie. Dwie stacje metra w odległości ...

Powierzchnia
87,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
66,67 zł
cena 5 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Kazimierzowska
99
ofert
Wojciech Leszczyński

Licencja: 622

biuro@ursae.pl

602 612 210
602 612 210