video
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów, Rzeczypospolitej

Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów, Rzeczypospolitej
mieszkanie na wynajem

MW-86211

Do czynszu najmu należy doliczyć zmienny opłatę administracyjną z wliczonymi zaliczkami na wodę, i centralne ogrzewanie w wysokości 2000 PLN ( przy 4 osobach ) plus  energię elektryczną. Kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu - nienegocjowalne.  Do wynajęcia ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
120,00 zł
cena 12 000

Konstancin-Jeziorna, Lipowa
dom na sprzedaż

DS-86210

KOMFORTOWY DOM PRZY PIĘKNEJ ULICZCE KONSTNCINA ( oklice LIPOWEJ )    Duży luksusowy dom z ładnym ogrodem, tarasem, balkonami garażem na 2 samochody. Na dom składają się: duży salon ok 80m2 , jadalnia, przestronna kuchnia,, 6 sypialni, 4 łazienki, zamykany pokój ...

Powierzchnia
450,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
750 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
7 111,11 zł
cena 3 200 000
dom na sprzedaż - Konstancin-Jeziorna, Lipowa
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Konstancin-Jeziorna, Parcela-Obory, Grzybowska

Konstancin-Jeziorna, Parcela-Obory, Grzybowska
działka na sprzedaż

GS-86209

Piękna działka prawie kwadratowa ( trapez ) składająca się z 2 działek o powierzchni 133 m2 i 1867 m2 do tego udział  1/3 w prywatnej dodatkowej drodze dojazdowej.  Dostęp do nieruchomości z gminnej ulicy Grzybowskiej oraz z bocznej prywatnej drogi.  W ulicy Grzybowskiej ...

Powierzchnia
2 000,00 m2
Cena za m2
692,50 zł
cena 1 385 000

Warszawa, Zacisze, Wyspowa
mieszkanie na sprzedaż

MS-86208

Do sprzedaży, widne, dwustronne mieszkanie w budynku zlokalizowanym przy  ulicy Wyspowej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, w budynku jest winda. Na powierzchni 80m2 znajduje się: przestronny salon z aneksem kuchennym ok 40m2 i wyjściem na dużą loggię, dwie ...

Powierzchnia
78,23 m2
Cena za m2
14 061,10 zł
cena 1 100 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Zacisze, Wyspowa
video
dom na wynajem - Warszawa, Wilanów, Powsin, Andrutowa

Warszawa, Wilanów, Powsin, Andrutowa
dom na wynajem

DW-86201

AKTUALNY OD już.   Parter: Salon 32m2 z kominkiem + kuchnia częściowo otwarta  ok 18 m2, WC 2m2, holl 1/2 Piętra: Sypialnia 28m2 + garderoba 9 m2, Łazienka 5m2 Pietro: Sypialnia 21 m2, Pokój dziecięcy  17m2, Garderoba  7m2, Łazienka 12m2 Piętro + 1/2: Pokój ...

Powierzchnia
350,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
28,57 zł
cena 10 000
dom na wynajem - Warszawa, Wilanów, Powsin, Andrutowa

Warszawa, Wilanów, Kostki Potockiego
dom na wynajem

DW-86199

263 m2, segment środkowy, osiedle zamknięte i całodobowo strzeżone, 10 minut spaceru od Pałacu Królewskiego z parkiem oraz okolicznych restauracji, blisko szkoły międzynarodowe.   Parter - przedpokój, salon z kominkiem i oranżerią,duża kuchnia z jadalnią,sypialnia ...

Powierzchnia
263,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
150 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
70,34 zł
cena 18 500
dom na wynajem - Warszawa, Wilanów, Kostki Potockiego
99
ofert
Wojciech Leszczyński

Licencja: 622

biuro@ursae.pl

602 612 210
602 612 210