Warszawa, Wilanów
dom na wynajem

DW-86223

Dostępny od lipca 2026. Dom typu bliźniak 360 m2, 5 sypialni, 3 łazienki Jest to budynek nowoczesny o wysokim standardzie dla bardzo wymagającego klienta. Budynek może być wynajęty zarówno na cele mieszkalne jak i biurowe. Oferowany do wynajmu dom posiada następujący ...

Powierzchnia
365,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
450 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
51,78 zł
cena 18 900
dom na wynajem - Warszawa, Wilanów

Warszawa, Wilanów, Dostatnia
dom na wynajem

DW-86222

NOWOCZESNY, PRZESTRONNY ( 4 DUŻE SYPIALNIE plus dodatkowa w przyziemiu, 3 łazienki, duże przyziemie ) PRAKTYCZNY DOM W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI i  DOBREJ CENIE  Dostępny od 1 sierpnia 2026 Bardzo przestronny, nowoczesny, praktyczny, komfortowy, dom  w Wilanowie na ...

Powierzchnia
361,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
520 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
41,55 zł
cena 15 000
dom na wynajem - Warszawa, Wilanów, Dostatnia

Warszawa, Wilanów
dom na wynajem

DW-86221

Do zamieszkania od 1 lipca 2026 do oglądania od już  Oferujemy do wynajęcia przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m², usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy – Wilanowie. Nieruchomość łączy komfort życia w spokojnej, ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
55,00 zł
cena 11 000
dom na wynajem - Warszawa, Wilanów
video
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Sadyba, Konstancińska

Warszawa, Mokotów, Sadyba, Konstancińska
mieszkanie na wynajem

MW-86218

Aktualne od już Na wynajem mieszkanie o powierzchni 122 m2 na parterze.  Przed budynkiem park z placem zabaw.  W mieszkaniu znajduje się:  salon (23m2), trzy sypialnie 18m2 z własną łazienką z kabiną prysznicową  ok 3m2  i garderobą 1,5m2, druga sypialnia ...

Powierzchnia
122,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
73,47 zł
cena 9 000

Warszawa, Śródmieście, Powiśle, Topiel
lokal na wynajem

LW-86215

Oferta aktualna od 1 kwietnia.  Rozkład : - 4 pokoje  w tym 2 ( strona zachodnia )  klimatyzowane.  - aneks socjalny  - toaleta  Winda, Internet ( UPC - aktualne Play lub Orange )  KLIMATYZACJA  Doskonała  i prestiżowa lokalizacja, bardzo dobra komunikacja ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
3
Cena za m2
73,75 zł
cena 5 900
lokal na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Powiśle, Topiel
video
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, Stara Ochota, Szczęśliwicka

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, Szczęśliwicka
mieszkanie na wynajem

MW-86212

Koszty : czynsz najmu 2440 + 460 zmienny czynsz administracyjny + 100 zaliczki na energię elektryczną. Wymagana umowa najmu okazjonalnego.  Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28m2 położone w budynku przy ul. Szczęśliwickiej 54 Składa się z obszernego ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
103,57 zł
cena 2 900
99
ofert
Wojciech Leszczyński

Licencja: 622

biuro@ursae.pl

602 612 210
602 612 210