Warszawa, Centrum, Waliców
mieszkanie na sprzedaż

MS-85643

Apartament w luksusowym budynku z widokiem na panoramę Warszawy i jej centrum biurowo-biznesowe.  4 pokojowy luksusowy apartament o powierzchni 112,24 m2 wykończony najwyższej klasy materiałami, to nie tylko wyjątkowe wnętrza, lecz także niepowtarzalny widok na panoramę ...

Powierzchnia
112,24 m2
Piętro
13
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
42 988,24 zł
cena 4 825 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Centrum, Waliców

Warszawa, Centrum, Grzybowska
mieszkanie na wynajem

MW-85530

Apartament w luksusowym budynku z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy i jej centrum biurowo-biznesowe.  4 pokojowy luksusowy apartament o powierzchni 156 m2 wykończony najwyższej klasy materiałami, to nie tylko wyjątkowe wnętrza, lecz także niepowtarzalny widok ...

Powierzchnia
160,00 m2
Piętro
19
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
160,00 zł
cena 25 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Centrum, Grzybowska

Warszawa, Centrum, Złota
mieszkanie na wynajem

MW-85529

dostępone od 15.06.2026 APARTAMENT : Prezentujemy 4 pokojowy luksusowy apartament o powierzchni 160 m2 wykończony najwyższej klasy materiałami, to nie tylko wyjątkowe wnętrza, lecz także niepowtarzalny widok na panoramę Warszawy. Na Apartament składają się ...

Powierzchnia
160,00 m2
Piętro
30
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
196,88 zł
cena 31 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Centrum, Złota

Warszawa, Mokotów, Służewiec, Domaniewska
mieszkanie na sprzedaż

MS-85469

LOKAL: Apartament o powierzchni 34m2 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, części sypialnianej oraz łazienki. Do apartamentu przynależy balkon. Wnętrze zaprojektowane przy współpracy z architektem wnętrz w standardzie premium– meble w zabudowie, nowoczesne ...

Powierzchnia
33,62 m2
Piętro
8
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
24 500,00 zł
cena 823 690
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Służewiec, Domaniewska

Warszawa, Mokotów, Służewiec, Domaniewska
mieszkanie na wynajem

MW-85467

LOKAL: Apartament o powierzchni 60 m2 składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz 2 łazienek. Do apartamentu przynależy balkon. Wnętrze zaprojektowane przy współpracy z architektem wnętrz w standardzie premium– meble w zabudowie, nowoczesne meble, AGD ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
110,67 zł
cena 6 640
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służewiec, Domaniewska

Warszawa, Mokotów, Służewiec, Domaniewska
mieszkanie na wynajem

MW-85462

LOKAL: Apartament o powierzchni 65 m2 składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Do apartamentu przynależy balkon. Wnętrze zaprojektowane przy współpracy z architektem wnętrz w standardzie premium– meble w zabudowie, nowoczesne meble, AGD ...

Powierzchnia
65,00 m2
Cena za m2
121,54 zł
cena 7 900
99
ofert
Wojciech Leszczyński

Licencja: 622

biuro@ursae.pl

602 612 210
602 612 210