Warszawa, Wilanów, aleja Wilanowska
mieszkanie na wynajem

MW-85894

Oferujemy Państwu do wynajmu ciche mieszkanie z miejscem garażowym  na terenie Miasteczka Wilanów , przy ul Aleja Wilanowska. Budynek strzeżony z portiernią . Bardzo blisko do komunikacji miejskiej ,licznych sklepów i restauracji. Salon z wyjściem na duży balkon. Obok ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
68,09 zł
cena 3 200
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wilanów, aleja Wilanowska

Warszawa, Sadyba, Powsińska
mieszkanie na wynajem

MW-85871

Dwustronne mieszkanie o powierzchni 80 m2 na którą składa się: - Salon z aneksem kuchennym - 3 Sypialnie - Łazienka z prysznicem, - łazienka z wanną, - Przedpokój z dużą szafą, - duży balkon Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz, ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
7
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
118,75 zł
cena 9 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Sadyba, Powsińska

Warszawa, Ochota, Mochnackiego
mieszkanie na sprzedaż

MS-85850

Oferujemy do sprzedaży klimatyczne, nietuzinkowe, dwupokojowe mieszkanie  w kameralnej kamienicy(wpisanej do rejestru zabytków) na Kolonii Lubeckiego . Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, z działającym kominkiem. Wysokość pomieszczeń 3m. Powierzchnie poszczególnych ...

Powierzchnia
73,38 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
25 620,06 zł
cena 1 880 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Mochnackiego

Konstancin, Konstancin Jeziorna
dom na sprzedaż

DS-85843

Super luksusowy dom z basenem zewnętrznym w doskonałym położeniu umożliwiającym szybki dojazd do Warszawy. Nowocześnie i bardzo praktycznie i funkcjonalnie zaprojektowany. ( Rzuty kondygnacji w załączeniu lub w lepszej rozdzielczości wyśleę na życzenie ) Na PARTERZE ...

Powierzchnia
743,60 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 800 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
12 036,04 zł
cena 8 950 000
dom na sprzedaż - Konstancin, Konstancin Jeziorna

Konstancin-Jeziorna
dom na sprzedaż

DS-85806

BARDZO WYGODNY, PRZESTRONNY, PRAKTYCZNY, NA DUŻEJ DZIAŁCE Opis nieruchomości: DOM PARTER : pokój dzienny (salon) z kominkiem jadalnia                                                   kuchnia otwarta, umeblowana i wyposażona w urządzenia AGD  sypialnia ...

Powierzchnia
400,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 100 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
13 250,00 zł
cena 5 300 000
dom na sprzedaż - Konstancin-Jeziorna

Warszawa, Wola, Wronia
mieszkanie na wynajem

MW-85794

Dostępne: od 10 lipca 2026 Apartament 72 m kw. oferuje nowoczesne klimatyzowane wnętrze z sypialnią oraz salonem połączonym z aneksem kuchennym. Do lokalu przynależy również loggia. Aneks kuchenny wyposażono w lodówkę, pralkę, zmywarkę do naczyń, płytę grzewczą, ...

Powierzchnia
72,00 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
118,06 zł
cena 8 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Wronia
Kryteria wyszukiwania

rozumiem