Warszawa, Centrum, Waliców
mieszkanie na wynajem

MW-85916

Wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie na 6 piętrze Mennicy Residence przy ulicy Waliców 11. Doskonała lokalizacja! Tuż obok Browarów Warszawskich i Fabryki Norblina W parterze pasaż handlowy z restauracjami i usługami. Części wspólne pokryte kamieniem naturalnym podkreślają ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
163,64 zł
cena 9 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Centrum, Waliców

Warszawa, Mokotów, Sadyba, Zdrojowa
dom na wynajem

DW-85896

 Dom  na Sadybie położony  obok ulicy Zdrojowej. Dom odnowiony , funkcjonalny, duże sypialnie ,słoneczny,cisza, kameralny ogród. Parter - 65 m2 : składa się z  salonu z kominkiem, salon połączony z jadalnią  ( razem ok 45m2 )  oraz kuchni otwartej na jadalnię ...

Powierzchnia
280,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
42,50 zł
cena 11 900
dom na wynajem - Warszawa, Mokotów, Sadyba, Zdrojowa

Warszawa, Wilanów, aleja Wilanowska
mieszkanie na wynajem

MW-85894

Oferujemy Państwu do wynajmu ciche mieszkanie z miejscem garażowym  na terenie Miasteczka Wilanów , przy ul Aleja Wilanowska. Budynek strzeżony z portiernią . Bardzo blisko do komunikacji miejskiej ,licznych sklepów i restauracji. Salon z wyjściem na duży balkon. Obok ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
68,09 zł
cena 3 200
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wilanów, aleja Wilanowska

Warszawa, Sadyba, Powsińska
mieszkanie na wynajem

MW-85871

Dwustronne mieszkanie o powierzchni 80 m2 na którą składa się: - Salon z aneksem kuchennym - 3 Sypialnie - Łazienka z prysznicem, - łazienka z wanną, - Przedpokój z dużą szafą, - duży balkon Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz, ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
7
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
118,75 zł
cena 9 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Sadyba, Powsińska

Konstancin, Konstancin Jeziorna
dom na sprzedaż

DS-85843

Super luksusowy dom z basenem zewnętrznym w doskonałym położeniu umożliwiającym szybki dojazd do Warszawy. Nowocześnie i bardzo praktycznie i funkcjonalnie zaprojektowany. ( Rzuty kondygnacji w załączeniu lub w lepszej rozdzielczości wyśleę na życzenie ) Na PARTERZE ...

Powierzchnia
743,60 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 800 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
12 036,04 zł
cena 8 950 000
dom na sprzedaż - Konstancin, Konstancin Jeziorna

Warszawa, Wola, Wronia
mieszkanie na wynajem

MW-85794

Dostępne: od 10 lipca 2026 Apartament 72 m kw. oferuje nowoczesne klimatyzowane wnętrze z sypialnią oraz salonem połączonym z aneksem kuchennym. Do lokalu przynależy również loggia. Aneks kuchenny wyposażono w lodówkę, pralkę, zmywarkę do naczyń, płytę grzewczą, ...

Powierzchnia
72,00 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
118,06 zł
cena 8 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Wronia
Kryteria wyszukiwania

rozumiem