nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Piaski, Broniewskiego

Warszawa, Bielany, Piaski, Broniewskiego
mieszkanie na wynajem

MW-86251

2  niezależne pokoje, ( oba z rozkładanymi wersalkami ) , widna kuchnia, łazienka z wanną 3000 zł wraz z czynszem do spółdzielni, dodatkowo energia elektryczna Blisko do przystanków tramwajowych i autobusowych. Do metra Stare Bielany dwa przystanki autobusowe ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
10
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
68,18 zł
cena 3 000
nowa oferta
dom na wynajem - Warszawa, Wawer, Międzylesie, Hafciarska

Warszawa, Wawer, Międzylesie, Hafciarska
dom na wynajem

DW-86250

Parter domu: wiatrołap - przy wejściu głębokie szafy wnękowe, salon, jadalnia, kuchnia pokój łazienka z kabiną, biblioteka – gabinet aneks tv, aneks kominkowy sauna, pralnia garaż na dwa samochody, ładowarka dla elektryków, Piętro : duży świetnie doświetlony ...

Powierzchnia
340,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 000 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
35,29 zł
cena 12 000
dom na wynajem - Warszawa, Wawer, Międzylesie, Hafciarska
nowa oferta
dom na sprzedaż - Konstancin

Konstancin
dom na sprzedaż

DS-86249

DOM BEZ MEBLI.  Powierzchnia użytkowa domu: 250 m2 Powierzchnia działki: 580 m2   Parter: hall, garderoba, salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, WC, pomieszczenie gospodarcze (pralnia/suszarnia/spiżarnia), kotłownia z wyjściem na ogród i podjazd, garaż na 1 samochód   Piętro: ...

Powierzchnia
250,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
580 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
14 400,00 zł
cena 3 600 000
dom na sprzedaż - Konstancin
nowa oferta
działka na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Papirusów

Warszawa, Bielany, Papirusów
działka na sprzedaż

GS-86245

Oferujemy Państwu do sprzedaży piękną działkę w sąsiedztwie Parku Młocińskiego. Dla danego obszaru nie ma Obowiązującego Planu Zabudowy . W studium obszar przeznaczony jest pod budownictwo jednorodzinne. Max wysokość budynków 12 m powierzchnia zabudowy 30 % powierzchnia ...

Powierzchnia
2 376,00 m2
Cena za m2
2 100,17 zł
cena 4 990 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Papirusów
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wawer, Anin, Kajki

Warszawa, Wawer, Anin, Kajki
mieszkanie na wynajem

MW-86244

Oferujemy bardzo małe, ale bardzo przytulne, dwupoziomowe mieszkanie. Dodatkowe koszty za media to około  600 PLN   

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
103,85 zł
cena 2 700
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wawer, Anin, Kajki
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służewiec, Obrzeźna

Warszawa, Mokotów, Służewiec, Obrzeźna
mieszkanie na wynajem

MW-86243

Mieszkanie na Osiedlu Hubertus przy ul. Obrzeżnej. trzy pokoje, 84 m2, 4 piętro, winda. Salon o powierzchni ok. 20 m2 z wyjściem na balkon (5 m2) z widokiem na tył Toru Służewieckiego, aneks kuchenny (8 m2), dwie sypialnie (10,5 m2 i 13 m2 wraz z dużą zabudowaną ...

Powierzchnia
84,00 m2
Cena za m2
73,81 zł
cena 6 200
Kryteria wyszukiwania

rozumiem